Sele Restaurant

Hakkımızda

Sele Restaurant

Geleneksel Türk mutfağına özgü yerel lezzetleri kaynağından alarak, ustalık ve kaliteli servis ile buluşturan Sele; ev yemeklerinden dönere, salatalardan tatlı seçeneklerine varan zengin menüsüyle food-court alanında yeni bir ses oluyor.
Sele, malzeme seçimlerinde yöresellikten ödün vermeyerek günde ortalama 18 çeşit sulu yemek alternatifini misafirlerinin beğenisine sunuyor. Diğer food-court restoranlarından ayrışan en önemli özelliği ise bölgelere özgü lezzetleri farklı şehirlerden tek tek getirerek, mutfağında yöresel ve mevsimsel içerikler kullanması.

Doyurucu zeytinyağlılar ve tencere yemeklerinin yanı sıra, ızgaralara da menüsünde yer veren Sele, et severleri de unutmuyor.
Borsa Restoran, Masa, İstanbul Modern Restaurant ve Parle gibi başarılı, uzun soluklu restoranların yaratıcısı Sele Group’un adını taşıyan Sele, Zorlu Center ve Ankara Next Level’da misafirlerini ağırlıyor. Kaliteli yemeği uygun fiyatlarla sunan Sele, geleneksel Türk lezzetleriyle günlük hayatın koşuşturmacasında zaman kaybetmeden iyi bir yemek yemek isteyen herkesi şubelerine bekliyor.